środa, 22 czerwca 2011

Scenki rodzinne
Pamiętacie czarno-białe fotografie z lat 70- 80-90 robione kliszą ??? Te zdjęcia miały niezły klimat....ach te wspomnienia :) Wczoraj za natchnieniem Agaty a jednocześnie zakończeniem pewnego etapu w życiu mojej córci (idzie do szkoły) przejrzałam swoje Archiwum ze zdjęciami (niestety cyfrowymi)w poszukiwaniu zdjęć rodzinnych. Pośród tysiąca zdjęć jakie zrobiłam przez te kilka lat, począwszy budowli, ulic, ludzi potem przyrody odkryłam z przerażeniem, ze zdjęć rodzinnych jest nie wiele, że czas tak szybko umyka, dzieci tak szybko rosną...Apeluję chwytajcie za aparaty i zatrzymujcie chwile...ogromna wartość mają zdjęcia po latach. W swoim domu mam zdjęcia po mojej św.p babci jeszcze z lat 50 :) No i najważniejsze wywołujcie te zdjęcia na papierze, bo dysk może kiedyś szlak trafić... Serdecznie pozdrawiam Agatę i moje kochane dzieciaki :)

5 komentarzy:

 1. Zdjęcia po prostu cudne!!! Córcia śliczna, a mama to już nie mówię:))) Tak, uwielbiam zdjęcia czarno białe i w sepii. Jesteś czarodziejką!!! Pozdrawiam i ja, serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tam najlubię kolorowe, ale nie barwa a obraz się liczy przede wszystkiem:) tak uważam:) a zdjęcia masz rzeczywiście przemiłośniefajne, aż do bólu:)))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję wygranej w candy na moim blogu!pozdrawiam Asia
  http://leszczynowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. już raz mi szlag trafił kompa z archiwum zdjęciowym.... ale nadal zapominam o druku;)
  dzieki za przypomnienie.Zapisuję się na kurs fotografii do Ciebie, dyskretnie będę podglądać ;) zapraszam do siebie i pozdrawiam serdecznie
  http://rancho-lavender.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze się powtarza, że życie składa się z chwil. Zdjęcia są właśnie nośnikiem tych chwil, które chcielibyśmy zatrzymać przy sobie na dłużej. Im więcej fotografii, tym życie jest bogatsze i intensywniejsze.

  OdpowiedzUsuń