wtorek, 26 lipca 2011

Wyroznienie
Z radością oznajmiam, ze dostałam wyróżnienie od http://mamurda.blogspot.com/ ...

Dziękuję jest mi bardzo milo :))))

Zasady postępowania, gdyby dostało się wyróżnienie:
1) podziękuj i napisz link blogera, który przyznał wam tę nagrodę,
2) skopiuj i wklej logo na swoim blogu,
3) napisz o sobie 7 rzeczy,
4) nominuj 16 innych cudownych blogerów (nie można nominować blogera, który wam przyznał nagrodę),
5) napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji.

Sześć rzeczy o mnie jest http://siedliskomarzen.blogspot.com/2011/05/szesc-rzeczy-i-poezja.html tutaj; dodaję siódmą jeszcze raz to samo - ogromny śpioch ze mnie :)))

Jest jeszcze zasada taka, że trzeba wyróżnić kilka innych blogów, ale to chyba jest najtrudniejsze biorąc pod uwagę, że kazdy jest jedyny w swoim rodzaju.
Bardzo żałuje, że nie mogę wyróżnić Mamurdy, która jest osobą pełną energii i pomysłów twórczych i nie tylko, czego jej zazdroszczę.
A więc wyróżniam :)

http://swetrydoroty.blogspot.com/2011/07/jak-powstaa-tiszertowa-niebieska.html Swetry Doroty po prostu za SWETRY są super !!! Podziwiam ! Podziwiam Podziwiam !
http://chatamagoda.blogspot.com/2011/07/i-co-tu-wybrac.html Chatę Magodę za Bieszczady, życiową odwagę z jaką się tam przeprowadziła, prostotę w swoich wypowiedziach takich zwyczajnych o życiu najnormalniejszych w świecie, bo wciąż mam wrażenie, ze tutaj takich mało..., za życie z pasją i wprost cudownie piękny, klimatyczny dom.
http://lafle.blogspot.com/2011/07/between-time-regresus.html i Lale za oryginalność, kolory i wszystkie barwy na jej blogu, słowa, piosenki, ksiązki i różnorodność.
I Anię http://pracownia-filcer.blogspot.com/2011/07/nowe-doswiadczenie-i-cudo-od-aboku.html z pracowni filcer, która skryła się gdzieś na Mazurach i nie wychyla stamtąd nosa, za jej piękną biżuterię, dążenie do celu i nie poddawanie się życiowym schodom.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, ze nikogo tutaj ani nie zasmuciłam ani nie obraziłam. Osoby tutaj wyróżnione wszystkie są fantastyczne i ciekawe na swój osobliwy sposób, każdy jest inny i ma inny dar. Houk !

3 komentarze:

 1. Dziękuję!!!
  Jest mi ogromnie miło, że to co robię znalazło uznanie w oczach osoby tak utalentowanej i wrażliwej :)
  Pozdrawiam najserdeczniej!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie, bardzo się cieszę ze swetry się podobają , prawda, sama nie wyobrażam sobie bez nich życia, niestety nie puszczam dalej wyróżnienia i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wooooow jej dziękuję przepięknie!!!:))))
  p.s.to z datami i godzinami mam tak samo, i rok nierzadko mi się myli także:D
  Najważniejsze to być młodym duchem, i choć się to banałem wytartym wydaje, to mało komu to wychodzi. Ale niektórym się udaje. I tego, do końca świata aby trwało, Ci życzę!

  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń